Kasutusjuhend Prostamin Forte

Prostatiidi raviks mõeldud kapslid, mis sisaldavad vähemalt 500 mg taimse preparaadi toimeaineid, suletakse blisterpakendisse ja pakitakse pappkarpi. Üks karp sisaldab 30 Prostamiini kapslit.

Lisaks blisterpakenditele on karbis kaasas ka trükitud valmistamise juhend. Karbi esiküljel on teave tootja kohta, trükitud logo ja ravimi täisnimi, on juhised ravimtaimede kompleksi õigeks kasutamiseks prostatiidi ja kuseteede haiguste raviks.

Prostamini kapslite kasutamine Eestis on heaks kiidetud Riikliku Farmaatsiakomisjoni poolt.

Näidustused ja vastunäidustused

Mees, kellel on prostatiit, joob Prostamini kapsleid

Prostamiini kasutamise näidustused on eesnäärme ja urogenitaaltrakti kahjustused.

Sellel pole vastunäidustusi. Immuunsüsteemi haiguste korral võtta ettevaatusega.

Rakendusviis

Prostatiidi ja urogenitaalsfääri haiguste ravi - näidustused Prostamiini kasutamiseks. Võtke üks kapsel hommikul ja õhtul pärast sööki või söögi ajal. Joo rohke veega.

Ravikuur on poolteist kuni kaks kuud. Teine ravikuur määratakse kolm nädalat pärast eelmise lõppu. Lubatud on piiramatu arv ravimikuure.

Hoiatused

Taimsete ravimite võtmine ei asenda köögiviljade ja puuviljade söömist. Enne vastuvõtu alustamist on soovitatav konsulteerida spetsialistiga: arst ütleb teile, kuidas ravimit igal konkreetsel juhul kasutada.

Soovitatud annuse ületamine ei suurenda ravimi efektiivsust. Üleannustamise juhud pole teada. Lubatud on samaaegne vitamiini-mineraalide komplekside ja Prostamini kapslite tarbimine.

Säilitustingimused

Hoida jahedas, kuivas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, mitte rohkem kui kolm aastat. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoidke alustatud blisterpakendit külmkapis. Tootmiskuupäev on kantud karbile.