Kasutamise kogemus Prostamin Forte

Uroloogiaspetsialistid on kogunud tohutu kogemuse Prostamini kapslite väljakirjutamisel prostatiidi korral. Ravim, millel pole kõrvaltoimeid ja millel on kõrge efektiivsus, kui seda kasutatakse terapeutilise ja profülaktilise vahendina, on populaarne arstide ja patsientide seas.

Tomas näitab Prostamini kapslitega ravi tulemust

Meie ostja lugu

Kasutuskogemust jagab Tšehhis Ostrava elanik Tomasz Hanichka.

"Algav prostatiit ei andnud endast kuidagi märku, välja arvatud ejakulaadi konsistentsi muutus. See oli rohkem kui kolmkümmend aastat tagasi, pärast lahutust ja üleminekut füüsiliselt töölt kontoritööle. Minus need muutused ärevust ei tekitanud, arsti juurde läksin aastakümneid hiljem, pärast pensionile jäämist.

Arst diagnoosis kroonilise prostatiidi ja avaldas kindlustunnet haigusest täieliku paranemise suhtes. Siiski ei tundnud ma märgatavat ebamugavust, mistõttu ei pööranud ma ettenähtud ravile ja korduvate analüüside juhistele piisavalt tähelepanu.

Umbes kahe aasta pärast selgus minu seisukoha ekslikkus. Mul tekkis valu ja raskustunne kõhukelmes. Raskused urineerimisel. Mul oli raske istuda esmalt kõva istmega toolil ja seejärel pehme mööblitükkide peal.

Prostamiini kapslid on pakendatud blisterpakendisse

Arsti visiiti tuli korrata. Arst kirjutas välja antibiootikumid ja muud ravimid ning hoiatas, et nüüd, kus kõik näärmed on nakatunud, ei pruugi prostatiidi medikamentoosne ravi 100% tulemust anda. Sel juhul pean pärast haiguse üleminekut remissiooni staadiumisse kogu ülejäänud elu tarvitama säilitusravimeid.

Arst võttis laualt välja karbi tablette ja rääkis, kuidas ravimit kasutada. Seega hakkasin prostatiidi raviks võtma Prostamini kapsleid. Esimene kuur kestis 60 päeva ja algas pärast antibiootikumravi lõppu. Arst kinnitas mulle, et Prostamin ei lasknud sellel perioodil haigusel uuesti ilmneda.

Peale seda tegin kahenädalase pausi ja jõin taimerohtu jälle kuu, mitte kaks. Sellest ajast on see jätkunud: ostan kaks karpi kapsleid, see on ainult kuuks, joon nii nagu peab vastavalt juhistele, siis teen väikese pausi 15-20 päeva. Ja kõik uuesti.

Viimasest kohtumisest uroloogiga on möödas üle kahe ja poole aasta. Valu eesnäärmes mind ei häiri, urineerimine on normaalne. Arstiga räägime telefonitsi, harva. Ta kutsub proovile, ma ei lähe: Prostamin aitas mul normaalseks saada, kuid nad ei otsi heast head. Mul on hea meel, et selle arvustuse kirjutasin, loodan, et see aitab kedagi. "