Arvustused Prostamin Forte

 • Kristo
  «25-aastaselt põdes ta ägedat bakteriaalset prostatiiti. Piin oli kohutav. Pärast paranemist hakkas ta arsti nõuandel Prostamiini võtma ja olema ettevaatlik, et mitte nakatuda. Ma joon ravimit kaks või kolm kursust aastas. Tunnen end suurepäraselt! "
  Prostamin Forte
 • Kristo
  "Ma võtan Prostamiini koos teiste ravimitega kuseteede raviks. Märkasin seksuaalfunktsiooni paranemist. Mu tuju paranes, kuigi ma ei uskunud, et kõrvitsaseemned ja muud taimed võiksid midagi ravida. Aga lõppude lõpuks neid ravitakse ja neid koheldakse veatult! Kapslite abil on mu isiklik elu normaliseerunud.
  Prostamin Forte
 • Jaanus
  "Kui mu vanus oli üle 60, mõistsin, et prostatiidi sümptomite ilmnemine on aja küsimus. Ma nägin, kuidas mu sõbrad seda haigust põevad . . . Otsisin Internetist teavet, sain teada: odav Prostamin on parem ja tõhusam kui kallis keemiline sünteetika. Ma joon kapsleid, prostatiidi ilmnemine on määramata ajaks edasi lükatud.
  Prostamin Forte
 • Jakob
  «Tööl läks mul külm, haigused algasid sealt, kus neid kõige vähem oodati. Üks vanem sõber soovitas mul Prostamini juua. Mitte kohe, mitte ühe päevaga, aga kõik möödus ca 20 päevaga. Soovitatav on võtta veel kuu aega, et olla kindel. Ma jätkan, sest eritussüsteemi põletikuga haige olla on kohutav piin.
  Prostamin Forte
 • Keity
  "Ma annan oma abikaasale Prostamiini vastavalt arsti ettekirjutusele. Kasutan taimseid preparaate seksuaalse aktiivsuse stimulaatorina. Minu subjektiivse hinnangu kohaselt töötab see suurepäraselt. Seda on näha vähemalt sellest, et meie abikaasaga seksimise sagedus ja kvaliteet jäävad samale tasemele ega vähene.
  Prostamin Forte
Kasutaja hinnang Prostamin Forte
4.9
21