Parimate prostatiidi ravimite loetelu

ravimid prostatiidi raviks

Prostatiiti peetakse tavaliseks ja laialt tuntud haiguseks. Iga teine keskealine mees seisis silmitsi selle ebameeldiva haigusega, mis toob kaasa palju ebamugavusi ja erineva iseloomuga probleeme. Eesnäärmepõletik pole kunagi möödunud tagajärgedeta. Haigus ei kao niisama, seda tuleb ravida, muidu läheb see kroonilisse staadiumisse ja tekitab tüsistusi kõikidele väikese vaagna organitele. Mida on parem kasutada terapeutilistel eesmärkidel, et saavutada 100% paranemismäär? Mida eelistada? Ravimid, mida igas telekanalis reklaamitakse kui parimat prostatiidi rohtu või rahvapäraseid ravimeid, millele traditsiooniline meditsiin vastu on?

Prostatiidi ravi meestel

Arvukate tablettide ja suposiitide hulgas, mida riigi igas apteegis pakutakse, on mitmeid tõeliselt hästi tõestatud ravimeid. Nende maksumus on kõrge, kuid nende tõhusus ja kiire toime on samuti tõestatud. Need on jagatud mitut tüüpi:

  • Antibiootikumid. Kasutada tuleks neid, mis suudavad võimalikult palju eesnäärmesse tungida. Nende hulgas tasub esile tõsta nende ravimite tetratsükliini seeriat. Makroliidid avaldavad mõju ka eesnäärmele.
  • Laia toimespektriga ravimid. Neid tuleks võtta, kuna eesnäärmes elavat taimestikku on raske määrata. Laia toimespektriga antibakteriaalsed omadused likvideerivad prostatiidi põhjustanud infektsiooni. Need on peamiselt "penitsilliinide" rühma ravimid.
  • Fluorokinoolirühma meeste prostatiidi ravim. Need kipuvad kogunema sügavale eesnäärmesse ja omavad samal ajal antimikroobset toimet. Neid peetakse tõhusamaks kui antibiootikumid ja penitsilliini rühm.

Parim ravim prostatiidi vastu rahvameditsiinis

Prostatiidi raviks on palju rahvapäraseid retsepte. Kõige tõhusam on punasest juurest valmistatud keetmise või tinktuuri vastuvõtmine. Seda taime saab apteegist osta juba purustatud kujul. Puljong valmistatakse teeks, valatakse päevaks termosesse ja võetakse enne sööki, 100 gr. Joogi koostis: 25 g ravimjuurt 1 liitri keeva vee kohta. Keetmist võid segada piima ja meega.

Tinktuura valmistatakse vastavalt retseptile. Peaksite võtma 50 g kuiva punast juurt. Jahvata ja vala purki. Valage sinna 0, 45 ml viina. Sulgege tihedalt ja asetage sooja ja pimedasse kohta. Hoia 10 päeva ja kurna. Võtke suu kaudu ½ tl klaasi vee kohta 30 minutit enne sööki kolm korda päevas. Kursus koosneb 4 etapist 1 kuni 3 kuud, ühekuulise vaheajaga.